Konut Talep Formu
Hemen Başvur

İnşaat

Konut, Villa, ticari inşaat, gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Tunç İnşaat entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim inşaat hizmetleri vermektedir.

Tunç İnşaat, hem yurt içi hem de yurt dışı projelerinde, betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde başarılı hizmet sunmaktadır.

Tunç İnşaat departmanının amacı, müşterilerimizin inşaat sektöründeki ihtiyaçlarının, estetik anlayışlarıyla buluştuğu, insanlarla yaşayan, doğaya duyarlı, çevreye estetik değer katan, teknolojik, çağdaş, konforlu, ekonomik ömrü uzun çözümlerle buluşmasını sağlamaktır.

Tunç İnşaat sunduğu tüm inşaat hizmetlerinde, müşteri beklentilerini, modern teknolojiyle, kalite-fiyat dengesini gözeterekkarşılar; her zaman yenilikleri ve toplam kaliteyi hedefler.


Hizmet alanlarımız

- Villa
- Çok katlı konut, iş merkezi
- Sanayi tesisi
- Site
- Özel mekanlar; Restaurant, cafe, bar, butik, otel, mağaza, spor salonu
- Cephe, iç mimari-teknik proje uygulamaları
- Isı, havalandırma, yalıtım, sıhhi tesisat, mekanik tesisat, elektrik tesisat, yangın uyarı ve söndürme sistemleri, güvenlik sistemleri, harçlı imalat proje ve uygulamaları
- İç mimari tasarımlar ve dekorasyon uygulamaları
- Peyzaj