Konut Talep Formu
Hemen Başvur

Hakkımızda

Her Geçen Gün Zirveye Daha da Yakınız!

Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen Tunç İnşaat, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Tunç İnşaat güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor.

1996 yılında İstanbul Bağcılar İlçesinde hayata geçen  Tunç İnşaat 2007 yılından itibaren Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde sizleri ev sahibi yapmaya devam ediyor.Toplamda 500 konut gerçekleştirmiş olan Tunç İnşaat sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firmamız, konusunda uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle sizlere daha iyi hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Tunç İnşaat olarak hedefimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmektir. Yaptığı tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ile buna bağlı kurum ve kuruluşlara yaptırmaktadır.

Güçlü finansal altyapısı ile Firmamız siz müşterilerine her zaman kaliteli, güvenli, sağlam ve kullanışlı yaşam alanları oluşturmaya devam edecektir.

Şirketimiz müşteri odaklılığını, çalışan memnuniyetini ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetim ilkelerine dayanan bir yöntem yaklaşımı bulunmaktadır. Bu yaklaşım toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir.

Sürekli olarak gelişen ve çözüm ortaklıkları ile gün geçtikçe büyüyen firmamız, yapmış olduğu yatırımlar ve özgün projeler ile sektöründeki ayrıcalıklı yerini korumaya devam ederek faaliyetlerini sürdürme kararlılığındadır.

Firmamız; mühendislik ve işletme alanlarında yetişmiş genç ve dinamik yöneticileri ile beraber, faaliyet alanlarında çağın gereksinimlerini uygun politika izleyerek gelişen teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Bundan yola çıkarak; şirket alt yapısını güçlendirmeye özen göstermek, hedeflerine ulaşma yolunda istikrarlı büyümesini sürdürmek, yeni istihdam alanları geliştirmeyi de şirket politikası edinmiştir.